موسسه رهیاب

موسسه رهیاب رویکرد ایجاد و استقرار مدیریت مالی، حسابداری ناب و کنترلهای داخلی اثر بخش جهت اشخاص حقوقی و حقیقی، و با بهره گیری از تجربه مدیران ارشد با 10 سال تجربه در حوزه صنعت، اقتصاد و امور مالی در شرکت های بزرگ، تحت شماره 5048 و به شماره شناسه ملی 14005852502 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است. اصلی ترین رویکرد این موسسه سرلوحه قراردادن رضایت مشتریان و توجه به مسئولیت اجتماعی در کلیه فعالیتهای خود می باشد.

چشم انداز موسسه:

ما در دنیایی که فناوری و صنایع بشدت زمینه های مختلف زندگی را تحت تاثیر قرار داده است؛ خدمات ویژه و حرفه ای در خصوص فعالیتهای مالی، مدیریتی و اداری در حوزه های صنعت و کسب و کار فراهم می آوریم تا در نگاه سهامداران، تحسین برانگیزترین موسسه در صنعت خود باشیم.

ماموریت موسسه:

1- ارائه اطلاعات درست، به هنگام و فهم پذیری در سرتاسر سازمان، برای تصمیم گیری با هدف افزایش ارزش مشتری، رشد، سودآوری، و جریان نقدی.
2- استفاده از ابزارهای ناب برای حذف اتلاف منابع حاصل از فرآیندهای حسابداری با حفظ کنترل مالی کامل.
3- رعایت اصول حسابداری پذیرفته ی همگانی، مقررات گزارشگری برون سازمانی، الزامات گزارشگری داخلی به طور کامل.
4- کاهش هزینه های دستمزد و سربار مرتبط با امورمالی و بخش حسابداری مشتریان موسسه.
5- ارائه گزارشهای مالی و صورتهای سود و زیان با بیانی ساده که برای هر فردی در شرکت فهم پذیر باشد.
6- ایجاد سیستمهای مالی و کنترلهای داخلی ایده آل در بنگاههای اقتصادی بزرگ و کوچک و بهبود وضعیت مالی و حسابداری موجود سازمان به نحوی که:
– صاحبان سرمایه و مدیران شرکتها قادر باشند درک صحیح و شفافی از فعالیت های شرکت و واحد خود داشته باشند.
– مشتریان موسسه صالح اندیشان ماندگار با بهره گیری از خدمات این موسسه قادر باشند علاوه بر اینکه مالیات و عوارض خود را به صورت منصفانه و عادلانه پرداخت نمایند، تصویر شفافی از عملکرد خود را در معرض عموم علاقمندان، استفاده کنندگان از گزارشات مالی و ذینفعان درون و برون سازمانی قرار دهند.

موسسه خدمات مالی و حسابداری رهیاب ارائه دهنده کلیه خدمات مالی، حسابداری، حسابرسی، بیمه ای، مالیاتی به اشخاص حقیقی و حقوقی با بیش از 10 سال سابقه و فعالیت و با بهره گیری از مدیران ارشد در حوزه صنعت، اقتصاد و امور مالی در شرکت های بزرگ، تحت شماره 5048 و به شماره شناسه ملی 14005852502.

افراد گروه ما

متخصصانی از حوزه مالیاتی ، نرم افزاری ،حسابداری ،مالی ،بیمه ،حقوق